مشاوره رایگان

یکی از اعضا را انتخاب و در واتساپ گفتگو کنید

پشتیبانی 21

کارمند پشتیبانی

پشتیبانی 21
درباره ایمن طرح

ماموریت ما

ارايه محصولات و خدمات با کيفيت و ارزش برتر با تکيه بر کارکنان باانگيزه و نوآور که باعث بهبود اعتماد مشتريان ملی و بين المللی و ارتقا سطح رفاه کارکنان شده؛ به گونه ای که همگان ما را با رشد پايدار، رهبری بازار، برندهای قابل اعتماد و تعهد به ارزش های اخلاقی و مسئوليت های اجتماعی بشناسند. از اينکه جامعه، ما را به‌عنوان شرکتی معتبر، استقبال‌کننده از تغيير و تحول، چابک، پويا، کارآفرين و ارزش‌گذار به حقوق اجتماعی می‌شناسد به‌خود می‌باليم و به راه دراز باقيمانده و مسئوليت‌های سنگين خود نيز واقفيم.

توسعه مشتري‌ مداری

مديران و کارکنان شرکت فنی و مهندسی ایمن طرح کسری همواره نيازها و خواسته‌هاي مشتريان را در اولويت قرار داده و سعي کرده‌اند تا بتوانند با ارائه محصولات و خدمات موردنظر مشتريان، رضايت آنها را تا حد امکان فراهم آورند. اجراي برنامه‌هاي نظرسنجي از مشتريان، و نيز مهندسي مجدد و اصلاح دوره‌اي فرآيندهاي شركت با ديدگاه مشتري‌ محوري از جمله برنامه‌هاي اين شرکت براي توجه بيش از پيش به مشتريان و تحقق بخشيدن به اصل مشتري‌ مداري در ایمن طرح کسری مي‌باشد.

حفظ استانداردهای کیفیت

مديران شرکت ایمن طرح کسری همواره کيفيت را به عنوان يک اصل اساسي و غيرقابل تغيير در پيشبرد امور مد نظر داشته‌اند. اين تعهد نه تنها در حفظ سطح کيفيت بلکه در بهبود مستمر کيفيت به اجرا گذاشته شده است. واردات كالا از شرکت‌هاي توليدكننده معتبر که داراي استانداردهاي جهاني هستند، دريافت مستمر نظرات مشتريان و پيگيري خواسته‌هاي آنها با مشاركت شركت‌هاي تامين‌كننده و نيز اخذ و پياده‌سازي استانداردهاي ISO براي شرکت، از جمله اقداماتي است که دستيابي به اين اصول را تضمين مي‌نمايد.

شرکت فنی و مهندسی ایمن طرح کسری ( سهامی خاص )  با همراهی جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاه  در اداره ثبت شرکتهای شهر تهران تاسیس شد. موضوع فعالیت شرکت در زمینه ارائه خدمات اعلام حریق ، اطفاء حریق ، نظارت تصویری ، حفاظت پیرامون ، امنیت ساختمان ، واردات ، صادرات و همچنین مشاوره، طراحی ، فروش ، تامین و اجرا در کلیه زمینه های فوق می باشد.

شرکت ایمن طرح کسری دارای حدود 10 پرسنل متخصص با رشته های تحصیلی مدیریت، برق، الکترونیک، عمران، صنایع، شیمی ، فیزیک و بازرگانی می باشد که تاکنون توانسته با استفاده از پرسنل تخصص و متهد خود بیش از 100 پروژه ملی و بین المللی را در زمینه سیستم های اعلام حریق ، اطفاء حریق و نظارت تصویری به مرحله اجرا در آورده و با موفقیت به پایان رساند. همچنین این شرکت هم اکنون دارای پنج دپارتمان بازرگانی ، فروش ، فنی ، اجرایی و آی تی می باشد.

شرکت ایمن طرح کسری با بهره گیری از دانش روز و استفاده از استانداردهای جهانی نظیر NFPA ,BS و EN، ارائه دهنده راهکارهای مناسب به صورت کلید باز در پروژه های ملی و بین المللی است.

این شرکت از بدو تاسیس همواره تلاش نموده با تکیه بر دانش فنی متخصصین خود به ارائه راه حل های مبتنی بر دانش فنی روز و مطابق با آخرین استاندارد های جهانی امنیتی و ایمنی تدوین شده ، بپردازد . استفاده از آخرین دستاورد های علمی و تکنولوژیک به همراه بالا نگه داشتن سطح علمی پرسنل و همکاری و تبادل اطلاعات با شرکتها و تولید کنندگان معتبر گامی مؤثر در راه ارائه سیستمهای پیشرفته بوده و نه تنها جایگزین بسیار مناسبی برای طرحها و سیستم های قدیمی و غیر استاندارد می باشد، بلکه بهترین روش جهت جلوگیری از هدر رفتن انرژی و کنترل مجموعه را در اختیار مهندسین، مدیران موسسات، سازمانهای تجاری اقتصادی صنعتی و خدماتی قرار داده است . استفاده از این امکانات موجب حذف و یا کاهش بسیاری از هزینه ها و نیز افزایش راندمان مدیریت می شود و توانائی مدیران را در زمینه برنامه ریزی و راهبری افزایش می دهد . آنچه پیش رو دارید چکیده ای از توان شرکت فنی و مهندسی ایمن طرح کسری است.